05 Січня, 2018 р., 11:46
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».
05 Січня, 2018 р., 08:14
Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» (далі – філія «УЗШК» ПАТ «Укрзалізниця») є експлуатантом швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті. Парк рухомого складу швидкісних поїздів складається з 10 електропоїздів HRCS-2 виробництва компанії «HYUNDAI Rotem», 2 електропоїздів ЕКр-1 «Тарпан» виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», 2 поїздів на локомотивній тязі виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» та 2 двоповерхових поїздів чеського виробництва «Skoda».
02 Січня, 2018 р., 10:09
29 грудня, під завісу плідного 2017 року, відбулось урочисте відкриття кабінету колоноскопії поліклінічного відділення Уманської центральної районної лікарні. На заході були присутні народний депутат України Антон Яценко, голова районної державної адміністрації Євген Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, депутат районної ради Сергій Войченко.