29 Грудня, 2017 р., 11:04
Відкритість роботи державних органів є запорукою ефективності державної політики, а абсолютна прозорість комунікацій між владою і громадськістю дозволить отримувати якісний зворотній зв’язок. Таку позицію має Євгеній Данченко, який з 19 вересня 2017 року Указом Президента був призначений на посаду голови Уманської районної державної адміністрації.
27 Грудня, 2017 р., 17:04
З метою забезпечення захисту речових прав, економічних інтересів громадян та інвесторів, зменшення ризиків незаконного заволодіння нерухомим майном розпорядженням Кабінету Міністрів України № 789-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо інформування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - розпорядження) запроваджено пілотний проект щодо інформування громадян про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, а також сповіщання власників про те, хто з користувачів реєстру цікавився їхнім майном.
27 Грудня, 2017 р., 10:58
Голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко щиро і сердечно вітає голову Уманської районної організації профспілки працівників АПК  ГАРКАВУ ВАРВАРУ ВАСИЛІВНУ з отриманням високої нагороди – медаллю «Заслужений працівник Профспілки працівників АПК України» за багаторічну сумлінну працю в Профспілці по захисту соціально-економічних прав та інтересів працюючих, значний особистий внесок у розвиток і зміцнення профспілкового руху.
26 Грудня, 2017 р., 17:40
Указом Президента України № 363/2017 від 14 листопада 2017 року "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку" нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) ЗВЕЗДОГЛЯД Віталій Вікторович – старший солдат.