14 Березня, 2018 р., 09:39
Президент  Петро Порошенко на зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу зазначив, що Українська держава щоденно має позитивні зрушення та досягнення у впровадженні реформ як з точки зору економіки, або енергетики, так і з точки зору безпеки.
14 Березня, 2018 р., 09:12
Загальні збори громадян 13 березня відбулися в одному з найменших сіл Уманського району – Коржовому Куті. Участь у них взяли голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
13 Березня, 2018 р., 16:17
13 березня 2018  року  голова райдержадміністрації Євгеній Данченко  провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
13 Березня, 2018 р., 14:30
Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності та органів місцевого самоврядування вже четвертий рік поспіль в Україні запроваджуються місцеві програми здешевлення «теплих кредитів».
13 Березня, 2018 р., 14:16
Початок весни для нас, жителів Уманщини, є особливим, адже ось уже 74 роки 10 березня ми відзначаємо річницю визволення Уманщини від німецьких загарбників.
12 Березня, 2018 р., 17:44
У 2018 році Україна святкує 204-ту річницю від Дня народження великого українського поета,  письменника, художника та громадського діяча Тараса Шевченка.
12 Березня, 2018 р., 12:22
Напередодні Міжнародного жіночого дня Центр первинної медико-санітарної допомоги Уманського району спільно з міськрайонною  організацією Товариства Червоного Хреста організували спільний виїзд на фельдшерський пункт села Коржова Слобода. Туди ж запросили  пацієнтів, що потребують періодичного лікування. Їм безоплатно вручили серцеві, антигістамінні, протизапальні медикаменти, полівітаміни, антисептики. Лежачим підопічним ліки буде вручено вдома завідуючою ФП Ніною Горбаченко.